0 915 915 84 40 - 0 935 88 354 77  شهر مشهد

ادامه مطلب...

سیستم های مدیریت موتور بکار رفته در خودرو 206 با توجه به کامپیوتر خودرو دسته بندی میشود.در این مقاله از برق خودرو سیستم های مدیریت موتور و انواع ECU های بکار رفته در خودرو 206 را برای شما معرفی میکنیم.

ادامه مطلب...

پمپ شیشه شوی یک موتور الکتریکی تک دور و یا دو دور است که در کنار مخزن آب شیشه شوی خودرو نصب است و مایع شیشه شوی را مکش کرده و به سمت شیشه های جلو یا عقب با فشار پمپ میکند.

ادامه مطلب...

یکی از اتفاقاتی که صاحبان اتومبیل از آن وحشت دارند، این است که وقتی آماده رفتن بر سر یک قرار مهم هستند، ماشینشان روشن نمی شود. اگر چه موارد متعددی می تواند منجر به این شود که اتومبیل روشن نشود، اما یکی از شایع ترین علت های آن مشکل در باتری اتومبیل است.

ادامه مطلب...

اگر اتومبیل شما بد کار میکند، ممکن است به دلیل خراب شدن کوئل خودرو باشد. کوئل ماشین (کوئل احتراق) یک بخش مهم در موتور ماشین شماست که انرژی الکتریکی را از باتری خودرو می گیرد و به ولتاژ بالاتر تبدیل می کند تا با انتقال انرژی الکتریکی به شمع سبب شود مخلوط سوخت و هوا در سیلندر منفجر شود.

ادامه مطلب...

سیستم کنترل پایداری الکترونیکی یا Electronic Stability Program یک فناوری برای ایمنی خودرو می باشد. اما این سیستم دقیقا چه کاری انجام می دهد؟ با ما همراه باشید تا به جواب این سوال برسید.

ادامه مطلب...

طبق گزارشاتی که اخیراً منتشر شده، اکثر افراد تا زمانی که باتری خودروهایشان کاملا غیر قابل مصرف شود اقدام به تعویض آن نمی کنند. این نظرسنجی که بر روی 1000 راننده انجام شد، نشان داد که 53 درصد از این افراد تا لحظه آخر اقدام به استفاده از باتری کرده و در نهایت حتی مجبور شده‌اند از امدادهای جاده‌ای کمک بگیرند.