0 915 915 84 40 - 0 935 88 354 77  شهر مشهد

ادامه مطلب...

یکی از مشکلاتی که که بنده بسیار با آن برخورد داشتم قطع شدن کولر پارس و 405 با موتور tu5 است.این ایراد به این صورت است که کلاچ کمپرسور کولر قطع میکند و کولر از کار میوفتد.اگر سوکت کمپرسور را جدا کنید میبینید که برق و منفی روی آن وجود دارد. این قطع و وصل همیشگی نیست.

ادامه مطلب...

خودروهای جدید ایران خودرو دارای پنل های تهویه مطبوع اتوماتیک هستند.کار این پنل اندازه گیری دمای داخل اتاق و روشن خاموش کردن کولر برای رسیدن به دمای تنظیم شده است.اگر کولر خودروی شما خراب شده است،در صورتی که خودروی شما مشکل نرم افزاری ندارد و سیم کشی برق کولر سالم است و کولر روشن نمیشود ایراد از این پنل است.

ادامه مطلب...

با سلام خدمت تمام عزیزانی که توی هوای گرم کولر ماشینتون از کار افتاده است.بیشتر ایرادهای ماشین را میشود نادیده گرفت و برای تعمیر آنها امروز و فردا کرد، اما مشکل تهویه خودرو اصلا شوخی بردار نیست.

مشکل تهویه تو سه گروه خلاصه میشه:

  • مدار گاز نداره
  • کمپرسور خراب است
  • ایراد برقی 

ادامه مطلب...

اگر شما یکی از خودروهای مدل بالای ایران خودرو مانند 207 و 206 و EF7 پارس TU5 را دارید و سیستم تهویه مطبوع دچار مشکل شده باید بدانید در بیشتر موارد ایراد از برنامه کامپیوترهای (یونیت)داخل اتاق و داخل موتور است.

ادامه مطلب...

پنل کولر و بخاری خودرو، مرکز کنترل سیستم تهویه خودرو است.به کمک پنل تهویه، شما میتوانید کولر خودرو را روشن و خاموش کنید. شدت باد فن تهویه را کنترل کنید.همچنین دریچه های تهویه را از هوای سرد بر روی هوای گرم تنظیم کنید.