0 915 915 84 40 - 0 935 88 354 77  شهر مشهد

ادامه مطلب...

CCN  به معنی (Central Communication Node) نود ارتباط مرکزی است،که به نوعی یک کامپیوتر برای کنترل بخش های مختلف خودرو می باشد.ارتباط بین نودها(کامیپوترها) خودرو با استفاده از شبکه مالتی پلکس انجام میشود.این ارتباط تنها با استفاده از دو سیم نازک در سرتاسر بدنه خودرو در حال انتقال اطلاعات است.

ادامه مطلب...

سیستم خنک کننده مزدا دارای یک یونیت فن است که وظیفه کنترل دور فن رادیاتور خودرو را دارد.این یونیت بر روی سینی فن سوار است. یک سوکت سه پایه، مثبت و منفی و سیگنال دارد.سیم سیگنال از کامپیوتر خودرو با تغییر میزان ولتاژ یونیت و دور فن را تنظیم میکند.

ادامه مطلب...

سیستم پارک سنسور که در خودروی هیوندای fbws نامیده میشود متشکل شده از یونیت کنترل کننده دوربین و سینسورهای سپر جلو و عقب خودرو.زمانی که دکمه این سیستم زده میشود یا دنده در حالت R عقب گذاشته میشود این سیتم شروع به فعالیت میکند.در صورتی فعال نشدن این سیستم دچار مشکل شده است و باید مورد برسی قرار بگیرد.

ادامه مطلب...

تعمیرات کلید شیشه بالابر رانا مالتی پلکس و تعمیرات کلید شیشه بالابر سمند مالتی پلکس تخصص ماست.(100% تضمینی) تمامی قطعات یدکی و الکترونیکی موجود است.دکمه شیشه،دکمه و مجموعه آینه برقی،قاب کامل و... موجود است.

ادامه مطلب...

یونیت پارک سنسور که pdc نام دارد،یک برد الکترونیکی است که داخل صندوق عقب قرار دارد و کنترل سیستم سنسور های عقب و جلو و دوربین های خودرو را بر عهده دارد.