0 915 915 84 40 - 0 935 88 354 77  شهر مشهد

امروزه آینه برقی یکی از آپشن های آسایشی مهم خودروهای روز دنیا میباشد.در بیشتر خودروهای تولید خارج از کشور این آپشن استفاده شده است، تا راننده بتواند هر زمان که بخواهد با زدن یک کلید آینه ها را جم و یا باز کند. در زمانی که شما میخواهید از یک مسیر باریک، که امکان برخورد آینه های بغل با اجسام یا دیوار های جانبی وجود دارد، با جم کردن آینه با خیال آسوده عبور کنید.

یکی دیگر از کاربردهای خیلی مهم مخصوصا در شهرهای شلوغ و پر ترافیک زمانی است که شما قصد پارک خودرو در کنار خیابان را دارید.خب در این زمان ها بهترین کار این است که آینه ها را جم کنید تا از برخورد خودروهای عبوری و یا عابرین پیاده و دوچرخه و موتور سوارها با آینه ها جلوگیری کرده و موجب ضرر و زیان برای خودروی شما نشود.

با وجود گرفتاری های زیاد روزمره و عجله زیاد، حتما بیشتر مواقع فراموش میکنید هنگام ترک خودرو آینه ها را جم کنید و بدتر اینکه بعد از ترک خودرو بخواهید برگردید و آینه ها را جم کنید.

آینه تاشو برقی با ریموت خودروهای خارجی و داخلی

ما این مشکل شما را حل میکنیم و کار شما را راحت میکنیم.

خدمات برق خودرو بدون تغییر در سیستم فابریک خودرو، آینه های خودروی شما را اتوماتیک می کند. به طوری که هر زمان قصد ترک خودرو را داشته باشید، هم زمان با فشردن کلید قفل ریموت آینه ها به صورت خودکار جم می شود.و در زمان  باز کردن سوییچ خودرو یا زدن کلید استارت آینه ها به صورت اتومات باز میشوند.

این سیستم خیال شما را بابت جم کردن آینه ها آسوده می کند. یک مزیت بزرگ این است که از بازو بسته شدن بی مورد آینه ها جلوگیری میکند.در زمان ترک خودرو بعد از قفل درب ها یادتان می آید چیزی در خودرو جا گذاشته اید و یک لحظه درب ها را باز میکنید.در این زمان آینه ها عمل نمیکنند تا از استهلاک بی جهت جلوگیری شود و تنها با باز کردن سوئیچ آینه ها باز میشود.