0 915 915 84 40 - 0 935 88 354 77  شهر مشهد

ادامه مطلب...

شاید بتوان گفت کاربردیترین آموزشهای تصویری انجام یک پروژه از همان شروع آموزش بوده، که تا انتها با ادامه آموزش پروژه نیز تکمیل میگردد .
این مجموعه آموزشی ، آموزش ساخت یک خودرو را از ابتدا با مدلسازی ، تکسچرینگ ، نورپردازی و ساخت یک افکت پیشرفته را در AfterEffect اموزش میدهد .

ادامه مطلب...

محتوای اصلی این فیلم،آموزش رایانه ای مدلسازی خودرو به صورت پروژه های تجاری است.ساخت بازی یا نمایش در یک تبلیغات تجاری،یا پرتاب خودرو توسط موجودات غول پیکر در صحنه فیلم ،اینها همش نیازمند ساخت مدل 3 بعدی یک اتومبیل میباشد.

بخش های مختلف ساخت یک خودرو چالش های خاص خود را دارد اما با این حال میتواند بسیار سودمند هم باشد.در روند کار ساخت یک خودرو میتوانید از منحنی های NURBS و سطوح برای مدلسازی استفاده کنید.در این آموزش ما از روش مدلسازی لبه برای ساخت Audi R8 استفاده خواهیم کردhttp://barghcar.ir.

ادامه مطلب...

فیلم های آموزشی طراحی خودرو در سراسر جهان از علاقه مندان خاص برخوردارند زیرا این فیلم ها در امر آموزش مدلسازی و طراحی خودرو به افراد کمک بسیار زیادی می کنند. از همین رو امروز در سایت caddesign فیلم آموزشی را با نام Tutorial Autodesk Maya 2010 Vehicle  برایتان آماده کرده ایم. این فیلم آموزشی که معنی لغوی آن به فارسی، آموزش ساخت خودرو در Maya 2010 میباشد،طریقه فراگیری نرم افزار فوق را به شما نمایش میدهد. شما بعد از مشاهده این فیلم به راحتی می توانید به خوبی یک متخصص هر آنچه را که از مایا میخواهید به دست آورید!.همچنین .سایت caddesign مفتخر است که به عنوان سایت ایرانی این فیلم را به صورت کاملآ رایگان برای دانلود شما کاربران محترم قرار داده است.

بلوپرینت