0 915 915 84 40 - 0 935 88 354 77  شهر مشهد

ادامه مطلب...

طراحی خودرو با استفاده از نرم افزار 3 بعدی سالیدورک solidworks. در این آموزش طراحی ،شما با طراحی خودرو کامارو (camaro) که یکی از خودرو های پر طرفدار شرکت شورلت است، آشنا می شوید.در این آموزش با محیط های sketch و surface آشنا می شوید.روش رسم spline, line, ساخت اسکتچ sketch های مورد نیاز برای طراحی بدنه خودرو , در محیط surface را به شما آموزش می دهیم.

ادامه مطلب...

 در این مقاله به آموزش طراحی بدنه خودرو( آئودی audi tt ) پرداخته می شود.این طراحی خودرو توسط نرم افزار طراحی 3 بعدی سالیدورکز salidworks که یکی از بهترین نرم افزارهای طراحی 3d است انجام میشود.

 در کنار آموزش طراحی خودرو، قسمت های لازم و ابزار پرکاربرد در سالیدورکز به خصوص محیط سرفیس Surface و Sketch وRender و طراحی های 2 بعدی لازم آموزش داده خواهد شد.

ادامه مطلب...

در این آموزش  با طراحی و مدلسازی یک بلدوزر در در ابعاد کوچک با استفاده از نرم افزار مدلسازی سالیدورک (solidworks) آشنا میشویم.در صورتی که به تازگی با نرم افزار سالیدورک آشنا شده اید این آموزش میتواند تمرینی خوبی برای شما باشد.مطالب آموزشی در سه بخش تقسم بندی شده اند.بخش اول مربوط با رسم Sketch و ایجاد جسم Solid است.بخش دوم با سطوح Surface اشنا میشوید.بخش سوم به منتاژ وAssembly پرداخته میشود.

بلوپرینت