طراحی و مدل سازی خودرو کامارو camaro سالیدورک

طراحی خودرو با استفاده از نرم افزار 3 بعدی سالیدورک solidworks. در این آموزش طراحی ،شما با طراحی خودرو کامارو (camaro) که یکی از خودرو های پر طرفدار شرکت شورلت است، آشنا می شوید.در این آموزش با محیط های sketch و surface آشنا می شوید.روش رسم spline, line, ساخت اسکتچ sketch های مورد نیاز برای طراحی بدنه خودرو , در محیط surface را به شما آموزش می دهیم.

بلوپرینت Blueprint

بلوپرینت (blueprint) یک نسخه چاپی از یک رسم فنی است،بطوری که برای ساخت یک نقشه معماری یا طرح موتور خودرو،توسط یک کنتاکتر چاپ بر روی یک ورق حساس به نور،استفاده میشود.بلوپرینت در قرن ۱۹ اختراع شد،که این امکان را فراهم میکرد از یک نقشه معماری با سرعت و دقت زیادی به تعداد انبوه تکثیر شود.blue print توسط […]

طراحی و مدل سازی خودرو audi tt در سالیدورک

 در این مقاله به آموزش طراحی بدنه خودرو( آئودی audi tt ) پرداخته می شود.این طراحی خودرو توسط نرم افزار طراحی 3 بعدی سالیدورکز salidworks که یکی از بهترین نرم افزارهای طراحی 3d است انجام میشود.

 در کنار آموزش طراحی خودرو، قسمت های لازم و ابزار پرکاربرد در سالیدورکز به خصوص محیط سرفیس Surface و Sketch وRender و طراحی های 2 بعدی لازم آموزش داده خواهد شد.

آموزش طراحی و مدل سازی بلدوزر در سالیدورک

در این آموزش  با طراحی و مدلسازی یک بلدوزر در در ابعاد کوچک با استفاده از نرم افزار مدلسازی سالیدورک (solidworks) آشنا میشویم.در صورتی که به تازگی با نرم افزار سالیدورک آشنا شده اید این آموزش میتواند تمرینی خوبی برای شما باشد.مطالب آموزشی در سه بخش تقسم بندی شده اند.بخش اول مربوط با رسم Sketch و ایجاد جسم Solid است.بخش دوم با سطوح Surface اشنا میشوید.بخش سوم به منتاژ وAssembly پرداخته میشود.

برگه‌ها: 1 2 3 4