0 915 915 84 40 - 0 935 88 354 77  شهر مشهد

ادامه مطلب...

دکمه آینه برقی یا ولوم تنظیم آینه بغل خودرو یک مکانیزم بر روی کلید شیشه بالابر خودروهای رانا سمند و 206 تیم 5 است.به کمک این دکمه راننده میتواند آینه های جانبی خودرو را به صورت الکتریکی تنظیم کند.

ادامه مطلب...

کلید شیشه بالابر خودرو یکی از پر کاربردترین دکمه های داخل خودرو است که در طول رانندگی چندین بار از آن برای حرکت دادن شیشه های خودرو به سمت بالا یا پایین استفاده میشود.در این مقاله از برق خودرو با انواع کلید شیشه بالابر خودرو، طرز کار،ایرادات و خرابی های کلید شیشه بالابر خودرو آشنا میشویم.

ادامه مطلب...

خرابی سیستم فن بخاری و کولر خودروی پژو 405 و سمند و پارس یکی از دردسر های گریبان گیر دارنندگان این خودرو است.بدون شک مشکل از کار افتادن فن تهویه داخل اتاق تا بحال برای شما اتفاق افتاده است.با برق خودرو همراه باشید تا بیشتر با سیستم فن بخاری و کولر خودرو پژو اشنا شوید.

ادامه مطلب...

سیستم خنک کننده موتور پژو 405،پارس و سمند به دلیل نوع طراحی موتور این خودرو از اهمیت بالایی برخوردار است.میتوان گفت از کار افتادن یا تداخل در کار فن های رادیاتور موتور پژو 1800 برابر است با هزینه تعویض واشر سرسیلندر.

ادامه مطلب...

خودروی پژو 206 را میتوان به دو گروهی پژو ایرانی و پژو فرانسه دسته بندی کرد.منظور پژو فرانسه و اولین خودروهای پژو با سیستم مالتی پلکس فرانسه است.که مدل های قبل از سال 92 را شامل میشوند.در خودروهای پژو ایرانی چندین نوع سیستم مالتی پلکس بکار رفته است.

ادامه مطلب...

امروزه آینه برقی یکی از آپشن های آسایشی مهم خودروهای روز دنیا میباشد.در بیشتر خودروهای تولید خارج از کشور این آپشن استفاده شده است، تا راننده بتواند هر زمان که بخواهد با زدن یک کلید آینه ها را جم و یا باز کند. در زمانی که شما میخواهید از یک مسیر باریک، که امکان برخورد آینه های بغل با اجسام یا دیوار های جانبی وجود دارد، با جم کردن آینه با خیال آسوده عبور کنید.